ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Hokejová neděle

V neděli 15. 1. od 18:00 se opět představí hradečtí hokejisté v domácím prostředí. Mountfield HK má za sebou úspěšnou sérii 5 výher v řadě. Doražte naše hokejisty podpořit v zápase s Chomutovem, aby mohli natáhnout svoji vítěznou sérii.

Pod Mikroskopem

19. 1. 2017 se od 19:30 v Jesličkách uskuteční již čtvrtý díl talkshow Pod Mikroskopem Petra Kulta, studenta GJKT, a Vítka Martince. Tentokrát se můžete těšit třeba na povídání o cestování či o herectví. Vzhledem k velkému zájmu doporučuji udělat si rezervaci. Vstupné 80 Kč.

Koncert Green Day

22. ledna se bude v pražské Tipsport aréně konat koncert americké punkrockové kapely Green Day, kteří se do Čech vrátili po dlouhých sedmi letech. Předkapelu jim bude dělat uskupení The Interrupters. Začátek je plánován na 19:00, avšak jestli chcete ukořistit dobré místo, doporučovala bych být na místě o několik hodin dříve. 

Den otevřených dveří

Dne 19.1. 2017 od 15:00 do 18:00 u nás na škole proběhne Den otevřených dveří. Tato akce je určena budoucím studentům  GJKT.  V tělocvičně se v 15:30 a 17:00 uskuteční prezentace, kde se dozvíte informace o škole a o přijímacím řízení. Součástí programu je také prezentace jednotlivých předmětů, kde se budete moci zeptat na cokoli vás zajímá. Tak určitě neváhejte a přjďte se dozvědět něco více o našem gymnáziu. 

Sever proti jihu

Již tradičně dojde po reprezentační pauze k dalšímu východočeskému derby v hokejové extralize. 22. 12. k nám do Hradce zavítají naši jižní sousedé z Pardubic. Doražte podpořit hradecké lvy na důležitý zápas  aby hradečáci potvrdili dlouhodobou nadvládu v těchto zápasech.