ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Kiss v kině

25. října bude v kinech po celé zemi probíhat promítání koncertu legendární skupiny Kiss a vyjímkou nebude ani naše Artkino Centrál. Promítání začne ve 22:30. Cena vstupenky je 110 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě. 

Hradec se vrací zpět "pod lízátka"

Hradecké fotbalové mužstvo se tuto sobotu, tj. 15.10. od 15:00, utká s pražskou Slavií a tento zápas bude pro hráče, ale i pro fanoušky v něčem speciální. Votroci totiž toto utkání sehrají po dlouhé době na svém stadionu. Malšovický stadion procházel delší dobu rekonstrukcí, a tak museli hradečtí přijmout azyl v Mladé Boleslavi. Nyní se už však bude moct spolehnout na podporu svých fanoušků v plném rozsahu. 

Hradecký Zombie Walk - CVAKmat 2016

Hradecký Zombie Walk se koná 27.12.2016. Začátek je přesně v 19:00, zúčastnit se můžou jen zombie, které prošli registrací a mají náramek. Sraz na vlakovém nádraží. Konec pochodu je plánován kolem 20:00 před klubem NOX, kde zároveň bude začínat AFTERPARTY.

Thrash metal v Pilnáčkově továrně

Ve čtvrtek 13. 10 se na Pospíšilově třídě v Pilnáčkově továrně rozezní ostrý zvuk kytar, a hrdelní zpěv. Do Hradce se vrací nejlepší ukrajinská thrashmetalová kapela HELL:ON v doprovodu třech českých kapel stejného žánru. Za 150 korun si můžete společně s dalšími nechat počechrat vaše sluchové orgány.

Hradec má své studio!

Česká televize spustila studio v Hradci Králové, jehož vysílání bude součásti vysílání ČT24. Vysílán bude ale i samostatný blok informací Týden v regionech ze severovýchodních Čech. Toto studio je třetím regionálním studiem po Brně a Ostravě.