ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Absolventský ples Gymnázia J. K. Tyla

Gymnázium J. K. Tyla v Hradci Králové zve všechny absolventy na další absolventský ples, který se tentokrát koná ve stylu HIPPIES! Přijďte 24. 2. 2017 letos nově v Adalbertinu. 

Winter Gladiator Race

11. 2. se v pevnosti Josefov uskuteční zimní závod ze série Gladiator race. Závodu, který je plný všemožných překážek, od brodění se bahnem po přelézání zdí. Na místě bude k dispozici například i pojízdná sauna. Start závodu je v 10:00.

Rogue One: Star Wars Story

Nestihli jste promítání Star Wars Rogue One? Chtěli byste zažít atmosféru kina při sledování tohoto dílu této notoricky známé série? Tak tuto možnost vám 31. 1. 2017 od 17 hodin nabízí kino Bio Centrál za přijatelných 120 korun.

Za poznáním Hradce

Pro všechny, kteří by se chtěli dozvědět něco víc o našem kouzelném městě, je v úterý 31. 1. připravena přednáška o architektuře, historii a zajímavostech Hradce. Návštěník pozná, jak město vznikalo a jak jej ovlivnily historické mezníky. Přednáška se koná v knihovně ve Wonkově ulici od 16:00 a vstupné je 40,- Kč.

Cesta na Mars?

Je libo trochu kosmonautiky či zajímavosti o cestě na Mars? V královehradeckém planetáriu se dne 28. 1. 2017 v 17 hodin uskuteční přednáška s názvem Kosmonautika 2016 aneb Co bude s tím Marsem? Přednášejícím je pracovník hvězdárny a planetária magistr Karel Bejček.