ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Umění ve spreji

Ve čtvrtek 6.10. se v Hradci Králové uskuteční vernisáž mezinárodně známého umělce se sprejem Michala Ewiolina. Tato vernisáž bude trvat do 11.11. ve výstavní síni Biskupského paláce (Velké náměstí, 35) Více informací: http://ewilone.com/


 

Barevný Hradec

V sobotu 24. 9. se bude konat  poslední "závod" ze série Run in colors. Začátek akce je ve 12:00, kdy si můžete v obchodním centru Orlice park vyzvednout svůj startovní balíček. Samotný běh začíná v 15:00 a je dlouhý 5 km. Celou akci budou doprovázet taneční a hudební vystoupení. 

Talkshow v Jesličkách

Divadlo Jesličky si pro všechny své diváky nachystalo netradiční představení - talkshow, ve které budou Petr Kult a Vítek Martinec dopodrobna "pitvat" své hosty. Na první představení "Pod mikroskopem s VM a PK" a jejich vybraným hostem se můžete těšit 1. října v divadle Jesličky.

Divadelňák je tu!

Opět po roce do Hradce zavítá festival Divadlo evropských regionů a to konkrétně 17. - 26. 6. Jako každoročně bude program rozptýlen mezi Klicperovo divadlo, Divadlo Drak a všemi oblíbený Open air. Nenechte si ujít nejen divadelní představení, ale také koncerty, diskuze, přednášky nebo talk show s nejrůznějšími hosty. Ale hlavně přijďte načerpat pohodovou atmosféru. Program naleznete na www.divadloevropskychregionu.cz.

Druhá akce ve Výravě

Již tento pátek, tedy 3. 6., se bude v Letním parketu Výrava konat koncert kapel Monkey bussines a Mydy Rabycad. Akce začíná ve 20 hodin. Vstupné je vpředprodeji za 290 Kč, na místě pak za 350 Kč. Z Hradce Králové i zpět jede svozový autobus.