ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Veganská večeře po anglicku

O hitu veganských večeří jste již možná slyšeli. Každý účastník uvaří nějaké veganské jídlo, položí ho na velký stůl k ostatním a poté všichni chodí okolo stolu a ochutnávají jídla od ostatních účastníků. Všechny večeře mají téma cesty kolem světa a tentokrát je zastávkou Anglie. Nejbližší večeře se koná 29. 5. v kině Centrál. Tak neváhejte a doražte.

AC KLUB slaví ve velkém

AC KLUBU bude již 25 let a to je důvod k oslavě, tedy k oslavám! Ty započnou 3.5, vystoupením VIVIAN, VYHOUKANÝ SOWY, jejich hosta IMODIA a USB. Další dny bude vystupovat mnoho dalších různých skupin a interpretů. Tak si mezi nimi najděte své favority a přijďte se pobavit do Ácečka.

Pirát, voják, lví král, Batman a panda v jedné osobě? Hans Zimmer v Praze!

Jedno z největších jmen moderní muziky, proslulý skladatel Hans Zimmer, který se podílel na filmech jako Pearl Harbor, Piráti z Karibiku, Počátek nebo Temný Rytíř, se 7. května, tedy již tuto sobotu, objeví v Praze a to konkrétně v O2 aréně.

Na studiích v KLDR - mezi dvěma Kimy

V pondělí 9. května se od 20:00 v Biu Centrál uskuteční přednáška, ve které koreanistka Nina Špitálníková představí tajemnou Severní Koreu. Jako málokomu se jí podařilo navštívit tuto zemi hned dvakrát, a to díky studijnímu pobytu na Kim Ir-senově univerzitě. Jaký byl pobyt v této diktátorské zemi? A jak se změnil režim po smrti Kim Čong-ila? Vstupné 120 Kč, studenti 90 Kč.

Gienah se po roce a půl vrací na pódium a nejsou sami.

Společně s nimi vystoupí v hradeckém klubu Striga i kapela ArchFall a nadějní metalcoroví "zajíčci" Naigen Requiem. Gineah mají navíc připravené překvapení v podobě několika hostujících zpěváků. Chcete vědět, kdo že si to s nimi vlastně zazpívá? Tak doražte 20. května ve 20 hodin a uvidíte sami!