ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Koncert Memphis v Hradci

V neděli 18. prosince můžete v Náplavce navštívit koncert kapely Memphis v rámci jejich Coffee Tour, které probíhá netradiční atmosféře oblíbených kaváren kapely. Koncert začíná v 17 hodin.

Coca-cola kamion v Hradci

Tradiční Coca-cola kamin navštíví 14. prosince naše město. Vidět ho můžete na parkovišti u Alberta (ul. Kutnohorská). Program je nachysán od 16 hodin, samotný kamion přijede v 16:30. Těšit se můžete na Santovy skřítky a setkání se samotným Santa Clausem.

VánočníNight Run

V sobotu 10. 12. se bude konat již tradiční večerní běh městem. Tentokrát s vánoční tématikou. Začátek je plánovaný na 16:30. Každý účastník musí mít čelovku a nejlépe, pokud bude mít i santovskou čepici. Výdělek ze závodu poputuje Kapce Naděje. 

Vztah muslimů k ateistům

Přednáška o aktuálním tématu proběhne 30. listopadu na Malém náměstí v hotelu U královny Elišky od 19 hodin. Přednáška se zaměřuje na představení hlavních myšlenek islámské doktríny a především jejich vztah k nevěřícím. Po skončení přednášky bude prostor pro dotazy veřejnosti. Vstupné: 50,- kč. 

Půlmaraton za rohem

41. ročník Mikulášského vodáckého půlmaratonu proběhne již v sobotu, 3. prosince od 10 hodiny ranní. Registrace probíhá tentýž den od půl osmé ráno do půl desáté v poledne. Akci si můžete vychutnat ve čtyřech kategoriích. V běhu na 5 a 10 kilometrů, kde je zápisné sto korun, v půlmaratonu, kde to činí korun dvě stě, nezapomnělo se ani na nejmenší, tudíž poslední variantou je běh dětský 2 kilometrový, kde je účast bez zápisného. Takže, kdo si chce dát do těla, ať se dostaví na Gočárovu třídu v již zmíněný čas, již zmíněného dne.