ŠTAF-mate 02: Bára Dvorská

stafle.JPG

Jako další ŠTAF-mate do našeho seriálu jsme vybrali blonďatou slečnu, která na GJKT navštěvuje druhý ročník, třídu D. Jedná se o modelku, která dnes (17. 4.) slaví své sedmnácté narozeniny. Jedná se také o jednu z nejakčnějších a nejkrásnějších redaktorek meziškolního magazínu Break Times. Co nám na sebe prozradila? To vám prozradí následující řádky.

Jak by ses představila těm, kdo tě neznají?

Jmenuji se Bára, je mi 17 let dneska. Bývala jsem svině, ale tyhle časy se změnily a myslím si, že jsem přátelská, když se mnou někdo chce vycházet, tak to není žádný problém a tak to je přesně i naopak.

Jaké jsou tvé koníčky?

Mými koníčky jsou modeling, tanec a něco málo ze sportu.

Jak dlouho už se tedy věnuješ modelingu?

Modelingu se věnuji 11 let. Z toho 2 roky profesionálněji.

Tvé fotky jsou vcelku známé, kde ses třeba objevila?

Měla jsem úvodní stránku v magazínu Linda, fotky v Dívce a Bravo girl!, anebo v kadeřnickém časopise Hair and beauty.

A nějaký oblíbený podnik?

Kam ráda chodím? Tak asi Rooster’s cocktail bar.

Co se ti na Rooster’s líbí, že tam chodíš ráda?

No, líbí se mi, protože tam chodí starší, nedělají tam bordel, jako třeba v Podvobraze a je to tam na takový lepší úrovni. Není to takový pajzl.

Příští rok jedeš do Ameriky. Jak se těšíš?

Tak zatím ještě nevím, kde budu bydlet. Ani nevím, čeho bych se měla obávat. Takže se myslím, že až to zjistím, tak obavy budou možná větší. Zatím se vyloženě těším, až vypadnu.

Jaké si myslíš, že to bude v Americe?

Myslím si, že škola bude lehčí podle toho, co jsem slyšela od ostatních. Američané jsou přátelští, neměl by být problém se seznámit.

A půjdeš na normální střední, nebo půjdeš už na „University“?

Čeká mě normální střední škola.

Dobře, teď z jiného soudku. Máš přítele?

Ne.

Nosíš tanga?

Ano.

Znáš svoje míry?

Ano.

A řekneš nám je?

Ano, 87-60-83.

A váha?

52 Kilogramů.

Děkujeme za odpovědi, a přejeme všechno nejlepší k narozeninám a ať se ti v Americe daří!

Your rating: None Average: 3 (4 votes)

Aktuality

Divadelňák je tu!

Opět po roce do Hradce zavítá festival Divadlo evropských regionů a to konkrétně 17. - 26. 6. Jako každoročně bude program rozptýlen mezi Klicperovo divadlo, Divadlo Drak a všemi oblíbený Open air. Nenechte si ujít nejen divadelní představení, ale také koncerty, diskuze, přednášky nebo talk show s nejrůznějšími hosty. Ale hlavně přijďte načerpat pohodovou atmosféru. Program naleznete na www.divadloevropskychregionu.cz.

Druhá akce ve Výravě

Již tento pátek, tedy 3. 6., se bude v Letním parketu Výrava konat koncert kapel Monkey bussines a Mydy Rabycad. Akce začíná ve 20 hodin. Vstupné je vpředprodeji za 290 Kč, na místě pak za 350 Kč. Z Hradce Králové i zpět jede svozový autobus.

Veganská večeře po anglicku

O hitu veganských večeří jste již možná slyšeli. Každý účastník uvaří nějaké veganské jídlo, položí ho na velký stůl k ostatním a poté všichni chodí okolo stolu a ochutnávají jídla od ostatních účastníků. Všechny večeře mají téma cesty kolem světa a tentokrát je zastávkou Anglie. Nejbližší večeře se koná 29. 5. v kině Centrál. Tak neváhejte a doražte.

AC KLUB slaví ve velkém

AC KLUBU bude již 25 let a to je důvod k oslavě, tedy k oslavám! Ty započnou 3.5, vystoupením VIVIAN, VYHOUKANÝ SOWY, jejich hosta IMODIA a USB. Další dny bude vystupovat mnoho dalších různých skupin a interpretů. Tak si mezi nimi najděte své favority a přijďte se pobavit do Ácečka.

Pirát, voják, lví král, Batman a panda v jedné osobě? Hans Zimmer v Praze!

Jedno z největších jmen moderní muziky, proslulý skladatel Hans Zimmer, který se podílel na filmech jako Pearl Harbor, Piráti z Karibiku, Počátek nebo Temný Rytíř, se 7. května, tedy již tuto sobotu, objeví v Praze a to konkrétně v O2 aréně.